Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: Že by odveta? Engineers se již podruhé utkají s brněnskými Medvědy z Masárny

19.11.2018 | Barbora Pospíšilová

Šestý zápas EUHL bude pro Engineers Prague druhým venkovním výjezdem. Dnes večer se v Brně postaví proti HC Masaryk University – současnému lídrovi tabulky ligy, který ještě ani jednou neprohrál.

Nevyvedené koncovky Engineers začaly právě v zápase s brněnskými Medvědy. Následovalo rychlé prodloužení v Plzni, ve kterém radost Inzenyrum sebrali Akademici   Dot třetice všeho špatného se Inženýrům nepovedlo udržet příjemné vedení a v posledním domácím zápase s Gladiators Trenčín padli v samostatných nájezdech. Nicméně to, že se dá bojovat s týmem v čele tabulky potvrdili Engineers v minulém vzájemném zápase, kdy Brno zavítalo na pražskou Hvězdu. Připomeňme si ho. 

Engineers Prague vs. HC Masaryk University I.

Domácí Engineers naskočili na Medvědy se vším odhodláním a v plné síle! První gól utkání sice zajistil Vaverka z Masaryčky, ale další dva patřily Inženýrům! Dvě branky po sobě vpálili za brankáře Brna Petr Ujfaluši a Martin Suda. V druhé třetině vytvořili domácí stejný tlak! Stavu 3:1 pomohl Olda Heža, který backhandem překvapil Tichona v bráně. Posledních dvacet minut byli ale přesnější hosté. Chyba v útočném pásmu stála Engineers gól. Vyrovnat na 3:3 se Brnu povedlo pět vteřin před koncem. V pětiminutovém prodloužení rozhodl o výhře Medvědů Vaverka svým třetím gólem v zápase. Neuvěřitelný souboj a slibně rozjetou hru zastavila nepovedená koncovka. Tak snad to tentokrát bude lepší a nebude třeba ani prodloužení!

Jak si od té doby vedli Medvědi

Ve vypjatém domácím souboji s Karlovkou zvítězili brněnští Medvědi jasně – 6:2, z čehož čtyři branky padly už v první třetině. A vůbec poprvé tak porazili svého věčného rivala! 
Další zápas, který se od utkání s Engineers odehrál, odstartoval  v Olomouci, kde University Shields dostali od Masárny také pořádný výprask. Stav 8:4 zajistil i největší počet střel na bránu, který zatím hráči v této sezoně zažili.

Tři body budou naše!

Kromě Engineers Prague soupeřili s Masaryčkou podobně jen bratislavští Diplomats Pressburg (5:4sn). Ostatní týmy roznesli Medvědi na kopytech. Ale naše šance jsou vzhledem k vyrovnaným silám v prvním vzájemném utkání dost vysoké! Sledujte náš Facebook a Instagram a neunikne vám ani gól!

Inženýry čekají po zápase v Brně další tři venkovní utkání, a to s Black Dogs Budweis, Gladiators Trenčín a UMB Hockey Team Bánská Bystrica. Na domácí led se vrátí 8. prosince, kdy se utkají s HOKIKLUB Budapest.

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS