NOVÉ TVÁŘE ENGINEERS poprvé: Vojta Outrata & Tomáš Adámek

24.11.2018 | Barbora Pospíšilová

Sezóna je v plném proudu a proto bychom vás rádi seznámili s našimi nováčky! A protože jich je opravdu hodně, představíme vám je v rámci dvojrozhovorů. V prvním dílu nám odpovídali útočníci Vojta Outrata a Tomáš Adámek !

Vojta
  • Nejlepší vlastnost: Cílevědomý
  • Nejhorší vlastnost: Netrpělivý
  • Z čeho máš strach? Z chemie!
  • Co rád, krom hokeje, děláš ve volném čase? No kromě hokeje trávím hodně času školou, je to dost náročný, ale kdykoliv mám čas, tak rad čtu a kdykoliv to jde, tak doma jezdím na horským kole po Českým ráji J Samozřejmě se občas odreaguju seriálem nebo hrou na počítači.

Tomáš

• Nejlepší vlastnost: Takže mojí nejlepší vlastností je střílení spousty nádhernejch gólů.
  • Nejhorší vlastnost: Tou nejhorší je asi to, že se mi zatím nedaří je dávat a to vůbec.
  • Z čeho máš strach? Největší strach mám z toho, že nezačnu dávat nádherný góly..
  • Máš nějakou úchylku? Mojí úchylkou je střílení nádhernejch gólů, pokud je teda někdy začnu dávat.

Tak kluci, jak se vám zatím líbí v Engineers?

Vojta: Zatím je to paráda, všechno šlape, jak má.

Tomáš: So far so good. Líbí se mi, jak jsou v týmu všichni v pohodě a berou hokej jako zábavu, což si náramně užívám! Náramně… to jsem si musel vygooglit, abych neudělal chybu.

V týmu jsou různě staří hráči a ještě z různých univerzit. Rozumíte si?

Vojta: Jo, přijde mi, že máme skvělou partu, v hokeji se tyto rozdíly mažou.

Tomáš: Jak už jsem říkal… kluci jsou skvělí, parta je supr a je jedno, kdo je z jaký univerzity a jak je starej. Školní rivalitu jsme si už odbyli na bitvě, to bylo asi jediný hecování, co se týče univerzit.

Vstup do nové sezony byl více než famózní, takže dřina na trénincích se vyplatila? Teď to trochu drhne, ale smolnou vlnu proher v prodloužení zase zlomíte, že jo?

Vojta: Rozhodně, od začátku září jsme měli dvakrát týdně led i kondiční přípravu, takže jsme měli šanci se rozehrát a dostat do tempa. Drhne to teď hodně no, už 4x za sebou jsme prohráli v prodloužení nebo nájezdech, což je otřesná bilance. Musíme se hlavně soustředit na to, abychom si udrželi vedení do konce zápasu a nedarovali soupeři gól par sekund nebo minut před koncem.

Tomáš: Tak nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali. Začátek byl skvělej, určitě se do toho promítly přípravné zápasy, ve kterých jsme se nemýlili. Těch tréninků by mohlo být více, ale s tím toho moc nenaděláme. Kompenzujeme to aspoň v posilovně, kde nám Ujfi dává pořádně do těla. Občas mám po tréninku problém dojít domu…

Na co se v průběhu sezony těšíte nejvíc?

Vojta: Asi nemám nic konkrétního zatím, jen zápas proti UK.

Tomáš: Určitě se těšim na play-off, kam se musíme stoprocentně dostat. Je to vrchol sezony a vždycky je to pro mě parádní zážitek. Taky se těšim na tripy, který podle vyprávění v kabině budou stát za to…nejen hokejově J

Můžete něco vzkázat fanouškům/fanynkám Engineers?

Vojta: Ať pravidelně chodí na zápasy, protože pak je na Hvězdě úžasná atmosféra!

Tomáš: Přijďte fandit! Budeme vás ještě potřebovat a vždycky se hraje líp před plnou halou, než před pár lidma. Určitě se můžete těšit na hromadu nádhernejch gólů, který teď začnu dávat.

A co nabídnete případným zájemkyním? J

Vojta: Nic moc vzhledem k tomu, že jsem zadaný J

Tomáš: Zajímavá otázka…odpověď si asi nechám pro ty zájemkyně. Ale určitě můžu nabídnout spoustu věcí, třeba rád vařim a umim ty nejlepší burgry! A taky střílim nádherný góly.

Muži | Sobota 08.12.2018, 18:45
Engineers Prague - HOKIKLUB Budapest