Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ TVÁŘE ENGINEERS podruhé: Tomáš Maštalířský & Libor Slavata

29.11.2018 | Barbora Pospíšilová

Sezóna je v plném proudu a proto bychom vás rádi seznámili s našimi nováčky! A protože jich je opravdu hodně, představíme vám je v rámci dvojrozhovorů. Druhý díl patří brankářům! Voila… Tomáš Maštalířský a Libor Slavata. 

Tomáš

  • Nejlepší vlastnost: Těžký vybrat, všechny moje vlastnosti jsou nejlepší.
  • Nejhorší vlastnost: To právě nemám.
  • Jak podle tebe vypadá ideální den? Snídaně králů, procházka s přítelkyní, k obědu Pho Bo, po obědě úspěšně složená zkouška, večer výhra Sekera’s Championship Trophy s následnou bujarou oslavou.
  • Vzpomeneš si na nějakou bizarní školní poznámku, kterou si dostal?  To si určitě nevzpomenu, jelikož jsem ve škole dostával většinou pochvaly. Jen na gymplu jsem měl jednou dvojku z chování, kvůli desetidenní absenci.

Libor

  • Nejlepší vlastnost: Pracovitost (občas) 
  • Nejhorší vlastnost: Lenost (častěji) 
  • Jak podle tebe vypadá ideální den? Spát do 12, odpoledne proválet a večer si zachytat. 
  • Máš rád adrenalin? Spíš ne. Ale miluju adrenalin při vyrovnaném a vypjatém zápase. 

Oba jste brankáři, takže si dovolím na úvod otázku: Co, krom puků v bráně, rádi lovíte?

Tomáš: To sis teda dovolila dost. Puky v bráně nelovím, nevim co tim myslíš. Ale v Kanadě jsem byl párkrát na lovu. Asi 5x na rybách, ale rybu jsem ještě nikdy nechytil. Potom jsme stříleli křepelky, kterou jsem trefil jednu, protože měla zlomenou nohu a nemohla se moc pohybovat. Rozhodně se jí ulevilo.

Libor: Kam touhle otázkou míříš? :D Před 15 lety jsem toužil být lovcem Pokémonů, před pěti lovcem modelek, ale zůstaly mi jen ty puky.

Máte nějaký vlastní rituál před každým zápasem? 

Tomáš: Mám, ale neřeknu.

LiborPři oblékání si vždy obouvám nejdříve levou, pak pravou brusli. Stejně tak i betony. Vždy když jdu na led na rozbruslení, tak si dám pití a ručník na stejné místo (na kraj střídačky). Neexistuje, že bych měl tyto věci někde jinde. Před úvodním buly „pohladím“ hokejkou celou branku. Ale jinak jsem úplně normální.

Jak to vypadá v šatně po prohraném utkání? 

Tomáš: Nic moc, nikdo z nás nemá rád prohry.

LiborNaposledy bylo asi 5 minut hrobové ticho. Poté se kabinou rozlehl zvuk otevírání lahváče a nálada se zlepšila.

A jinak - jaká panuje atmosféra a nálada v Engineers? Sedli jste si s klukama?

Tomáš: Je to skvělý. Dle mého jsme se sešli skvělá parta. Jak hokejově, tak lidsky.

LiborSuper a jsem strašně rád, že jsem do toho šel. Jen lituju toho, že jsem se připojil k týmu až v posledním roce studia. O to víc si chci tuhle sezónu užít. Tým tahá za jeden provaz a věřím, že to dotáhneme až na vrchol. 

Na co se v průběhu sezony těšíte nejvíc?

Tomáš: Těšim se na první výjezd. A určitě na play-off, kam se s klukama chceme všichni dostat. Je to vždycky skvělý období. Doufám, že se nám to období podaří co nejvíc natáhnout a ukončíme to společným zvednutím poháru nad naše hlavy.

LiborAž si konečně zachytám a dokážu trenérům, že umím i něco jiného než otevírat dvířka. Jinak na tripy, o kterých kluci v kabině rádi vypráví. No a nejvíce se těším na oslavu titulu. To bude neskutečná jízda!

Co vzkážete našim věrným i nově příchozím fanouškům a fanynkám?

Tomáš: Všem kdo chodí, přišel, nebo se teprve chystá přijít do toho mrazáku s příšerným ledem, patří naše velké díky. Vážíme si Vaší přízně a můžeme slíbit, že se ještě máte na co těšit! Tak to pojďte zaplnit, ať je plnej dům!!

LiborTo, co by jim vzkázal asi každý z týmu. Aby chodili na naše zápasy a pořádně fandili. Před plnými tribunami se hraje úplně jinak. Po domácích zápasech si s fanoušky (spíše s fanynkami) rád dám nějaký to pivo. Tak se vidíme na nejbližším zápase! ;) 

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS