Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: Engineers vyráží na Slovensko. O body zabojují v Trenčíně a Banské Bystrici

01.12.2018 | Barbora Pospíšilová

Engineers Prague dnes vyráží na letošní první dvoudenní tažení. Na Slovensku se v neděli utkají s Gladiators Trenčín a v pondělí s UMB Hockey Team Banská Bystrica. Po páteční výhře nad českobudějovickými Black Dogs mají jistě optimismus v žilách, takže by trip na východ mohl dopadnout velmi dobře... 

Inženýři mají náročný týden. V pátek 30. listopadu se na ledu Black Dogs Budweis, kde zvítězili 4:3 a připsali si zas po delší době tři body! Po nedělním a pondělím utkání na Slovensku přivítají hned v sobotu 8. prosince tým z Budapešti. 


Pojďme si ale připomenout, s kým budou Engineers mít tu čest... 

Gladiators Trenčín 
Tento tým na Hvězdu dorazil v půlce listopadu a byl to skutečně vypjatý zápas od začátku dokonce. Dvacet tři vyloučení celkem je toho důkazem. Domácí sice několikrát vedli, ale ani soupeři se nedali a dotáhli utkání až do samostatných nájezdů...
Po první třetině odcházeli domácí do šatny za stavu 2:0, díky gólům Martina Sudy a Petra Ujfalušiho. V té druhé se ukázal už i Trenčín, přesto ale byli Engineers o něco útočnější a po dalších dvaceti minutách se skóre změnilo na 4:3. Ve třetí třetině přihodili domácí další branku, ale Gladiátoři dokázali v posledních minutách srovnat na 5:5. Ani prodloužení o zápase nerozhodlo. Až v samostatných nájezdech byli, bohužel pro Engineers, šťastnější Slováci.

Gladiátorům momentálně patří třetí příčka tabulky EUHL, ale v posledním vzájemném utkání Inženýři dokázali, že i se silným soupeřem se dá bojovat až do posledních sil. Dnes je čas na odvetu, která se zkrátka musí povést! 

UMB Hockey Team Banská Bystrica
S Banskou Bystricou se v letošní sezoně střetnou Engineers poprvé. Nyní jsou v tabulce ještě místo před Gladiators Trenčín, takže ani tento zápas nebude lehký. Pojďme se poohlédnout za tím, jak vypadala utkání loňská... 
V domácím i venkovním utkání se Inženýrům nepodařilo tyto slovenské soupeře porazit. V prvním vzájemném klání vyhrála Banská Bystrica 6:4, a v tom druhém na svém ledě 7:2.
Proto mají Engineers jedinečnou možnost dokázat "nemožné" a vrátit to Banské Bystrici dvojnásobně! 

Utkání odehrají Inženýři v pondělí 3. prosince. Proto držte vítězné palce i po víkendu! 

A na domácí Hvězdě se společně uvidíme zanedlouho poté - 8. prosince, kdy nastoupíme proti Budapešti. Buďte u toho s námi! Budeme se těšit! 

FB událost 


 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS