NOVÉ TVÁŘE ENGINEERS počtvrté: Adam Němec & Adam Brandejs

13.12.2018 | Barbora Pospíšilová

Sezóna je v plném proudu a proto bychom vás rádi seznámili s našimi nováčky! A protože jich je opravdu hodně, představíme vám je v rámci dvojrozhovorů. Ve čtvrtém dílu nám odpovídali útočníci Adam Němec a Adam Brandejs.

Adam N.

• Nejlepší vlastnost: Tolerance.
  • Nejhorší vlastnost: Lenost.
  • Jsi spokojený se svým jménem, máš ho rád? Jsem. Výborně mě vystihuje
  • Řekneš nám nějaký vtip? Neřeknu. Takhle na sílu to nejde.

Adam B.

• Nejlepší vlastnost: Počestnost.
  • Nejhorší vlastnost: Jednoznačně tvrdohlavost.
  • Jsi spokojený se svým jménem, máš ho rád (proč jo/proč ne)? Samozřejmě, kdo by neměl. Je to kvalitní jméno.
  • Co tě dokáže rozesmát v jakékoliv situaci? Nelepší kamarád, kluci v kabině.

Adámkové, jak hodnotíte poslední odehrané zápasy?

Adam N.: Co si budeme namlouvat. Z těch zápasů mělo být daleko víc bodů. Ale věřím tomu, že jsme si vybrali smůlu a teď už pojedeme na vítězné vlně.

Adam B.: Pár týdnů se na nás teď lepila smůla, ale myslím si, že jsme to posledním zápasem konečně prolomili a teď už se jenom povezem na vítězný vlně až k tomu poháru!

Co obecně říkáte na kolektiv v Engineers? Kdo vám „padl do oka“ jako první?

Adam N.: Neskutečný team. Dlouho jsem nezažil takovou pohodu v šatně. Člověku pak dělá problém dostat se domů v nějakou rozumnou hodinu. Jednoznačně Semák!

Adam B.: Za mě je kolektiv bezkonkurenční. Parta správných, zábavných a cílevědomých lidí, co se umí dobře bavit, ale i tvrdě dřít, a kteří táhnou za jeden provaz a jdou si za tím, co všichni chceme – Sekeras trophy! Do oka mi jako první padl Hernič, protože jsem se s ním znal ještě předtím, než jsem začal hrát za Engineers.

Hokejky jsou většinou na škole ti populární. Patříte mezi ně?

Adam N.: Ani si nemyslím. U nás na škole se člověk lehce ztratí v davu.

Adam B.: Tak určitě se toho dá využít, ale dokud na to nepadne řeč, tak mě lidi JEŠTĚ nepoznávaj.

Kdybyste měli jako tým vyrazit na delší dovču – kam by to ideálně bylo, a jak by to asi vypadalo?

Adam N.: No to je zajímavá představa. Viděl bych to na Vegas a vypadalo by to asi tak, že by se zpátky vrátila pouze polovina.

Adam B.: Do Kanady hrát pond hockey na zamrzlých jezerech.

Co byste přáli týmu pod stromeček?

Adam N.: Sekeráš Trophy.

Adam B.: Hodně štěstí, zdraví a první místo v tabulce.

Vzkažte něco našim fanouškům!

Adam N.: Čím víc vás bude chodit, tím víc se bude vyhrávat!

Adam B.: Čauko fanoušci, sledujte nás na sociálních sítích, ať nepropásnete žádný novinky a přijďte nás podpořit na zápasy, ať se na tý vlně vezete s námi!

Muži | Pondělí 18.03.2019, 16:30
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague