Nejúspěšnější sezóna Engineers od A do Z. Prožijte ji s námi znovu!

09.04.2019 | Barbora Pospíšilová

Zhodnocení sezóny od trenérů už máme, takže zbývá kompletní ohlédnutí. Od A do Z najdete ty nejlepší momenty a události, které nás doprovázeli, a u kterých jste byli i vy s námi! Pod některými písmeny se skrývají různá poděkování, nebo třeba i zákulisní dění Engineers...

A - Aleš Příhoda byl opět skvělou oporou týmu! Ne jednou se jeho jméno ozývalo z tribuny a rozléhalo se celým stadionem, ne-li dál… Rozhovor s "chytajícím šéfem" si můžete přečíst na iSport.cz

B - Bitva o Prahu! Napínavý souboj s UK, během kterého se zaplnila Hvězda opět do posledního místa! Příští rok vás všech 800 chceme vidět znovu!

C - Céčko na rameni kapitána Davida Sema jsme viděli během letošní sezóny naposledy, tudíž tu příští už bude muset převzít roli tahouna a motivátora někdo jiný…

Č - Čína! Taková třešnička na dortu a odměna za parádní práci na ledě i v kabině. O Championship of World Universities Beijing 2019, kam se Engineers chystají, se více dozvíte co nevidět!

D - Dan a Dan. Trenérské duo, pro které to v Engineers byla premiéra. Jak zhodnotili sezónu, si můžete přečíst ve společném rozhovoru.

E - Engineers. Může snad někoho napadnout od E jiné slovo? Mělo by to být už i v křížovkách: Univerzitní hokejový tým na E.

F - Fanoušci nás ani letos nezklamali! Děkujeme, že jste s námi, a že vás stále přibývá!

G - Gólů jsme za celou sezónu nasázeli soupeřům přesně 74! A hlavně v zápasech play-off to stálo za to! (Engineers:UK – 9:2, Engineers:Gladiators – 7:2)

H - Holky k hokeji prostě patří. Tímto děkujeme i všem našim nejbližším ženám a fanynkám za podporu!

CH - Chrochtali jsme si po každém tréninku, protože jsme nově zavedli společné večerní, leckdy ne úplně zdravé svačinky.

I - Inženýrů je nás v týmu víc než dost! #studyhardplaybyheart

J - Joky, jukebox. To je to, co spojuje všechny naše párty a oslavy výher!

K - Karlovku jsme poprvé v historii přehráli a dostali se skrze vítězství nad ní až do semifinále!

L - Léto se pomalu blíží, ale nebude to žádné lehárko. Letní příprava se nesmí podcenit!

M -  Makali jsme o sto šest! Přesvědčte se TADY

N - Nováčci se u nás rozkoukali rychle! Poznat je můžete v článcích „Nové tváře Engineers“.

O - Ostudu jsme během sezóny určitě nedělali! Tedy, alespoň na ledě ne

P - Partneři jsou ti, díky kterým můžeme hrát! I vám děkujeme, že nám důvěřujete a podporujete nás!

Q - Quasimoda v Engineers nenajdete. Všichni jsme pohlední a sexy.

R - Rektoři univerzit si ani letos nenechali utéct naše zápasy, a třeba během Bitvy o Prahu stáli dokonce v bezprostřední blízkosti střídačky.

S - Semifinále proti Trenčínu jsme odehráli důstojně. Jen o kousek jsme se do finálových kol nakonec nepodívali.

T - Telka. No jo, byli jsme na Primě! Kdo nestihl reportáž na Sport Staru, může se na ni mrknout TADY.

U - Univerzitní hokej si stále získává na popularitě. A my doufáme, že od příští sezóny to bude ještě silnější… #něcosechystá

V - Vánoční sbírka pro DRS Zvonek se vyvedla i tentokrát. Dárky vykouzlily nejeden úsměv.

W - Web Engineers . Sice spousta novinek najdete na našem Facebooku a Instagramu. Na webu ale zas najdete například soupisky, rozpisy zápasů a samozřejmě reportáže a rozhovory.

X - XOXO (hugs and kisses) vám všem.

Y - YouTube. Obvykle tam najdete live streamy ze zápasů, takže fandit nám můžete i na dálku.

Z - Zraněních se pár našlo, ale naštěstí a díky bohu - žádná závažná ani dlouhodobá. Takže v plné síle do další engineerské sezóny!