Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejúspěšnější sezónu Engineers završil slavnostní rooftop galavečer

08.05.2019 | Barbora Pospíšilová

Saka, nalakované boty, samé úsměvy a skvělá společnost. Závěrečná akce sezóny Engineers Prague, slavnostní galavečer, měla všechno - delikatesy na rautových stolech, květinovou výzdobu, šampaňské i výhled na celou Prahu ze střešní terasy nové budovy rektorátu ČVUT. Pozvání přijali všichni tři rektoři univerzit VŠE, ČVUT a ČZU a také zástupci partnerských firem a studentských organizací. Zkrátka nikdo z nich nechtěl chybět u slavnostního ukončení a vyhodnocování doposud nejúspěšnější sezóny Engineers.

Společenská sešlost celého týmu Engineers, rektorů univerzit, partnerů klubu a dalších hostů se uskutečnila skoro v oblacích – v desátém patře budovy CIIRC, která tak poskytla dechberoucí výhledy na celou Prahu jak za dne, tak večer. Krásné prostory dokreslila květinová dekorace a bohatý raut.  Zahajovacího slova slavnostního večera se chopil člen představenstva a obránce Marek Herna, který měl tu čest přivítat rektorku VŠE prof. Hanu Machkovou, rektora ČVUT doc. Vojtěcha Petráčka a v neposlední řadě rektora ČZU prof. Petra Skleničku. 

Následný program převzal prezident klubu Aleš Příhoda, který zrekapituloval uplynulou sezónu 2018/2019 a vyhodnotil tak plnění strategických cílů klubu v úsecích provozu, sportu, financí i marketingu. „Jsem profesorkou marketingu, a ode mě byste měli pánové za jedna,“ pronesla s úsměvem rektorka VŠE prof. Hana Machková. 
„Obvykle sleduji hokej jen v televizi, ale váš tým mě přesvědčil, abych se vypravil na stadion a bylo to úžasné, skvělý zážitek,“ prozradil rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček.

V další části navázal Tomáš Hlaváč, viceprezident klubu, a představil budoucnost týmu Engineers Prague, jeho nejbližší aktivity a vizi rozvoje klubu. Všichni tři řečníci neopomněli poděkovat všem, kterých se tým dotýká, a kteří byli jeho součástí.


Uvolněnou a příjemnou atmosféru, která se nesla celým večerem, podtrhla předání individuálních cen. Nejproduktivnějším hráčem se stejně jako loni stal Martin Suda, který ocenění převzal z rukou zástupkyně generálního partnera AKKA Šárky Bilíkové. Její skvostná řeč shrnující tříletou spolupráci s „inženýry“ započala přehlídku srdceryvných až dojemných proslovů. Nejlepším nováčkem byl zvolen Lukáš Spurný, jemuž cenu předala rektorka VŠE prof. Machková, která je velkou příznivkyní a patronkou nejen našeho klubu, ale i celého univerzitního hokeje v ČR. Prezident Studentské unie ČVUT Ing. Stanislav Jeřábek pogratuloval Davidu Semovi – Nejlepšímu obránci sezóny. „Byla to moje poslední sezóna, něco takového už nikdy s nikým nezažiju. Za chvíle s klukama bych dal všechno. Není to jen moje cena, ale cena nás všech,“ poděkoval kapitán David. Při jeho dojemné řeči se v publiku dokonce objevily první slzy. 

Petr Ujfaluši si odnesl ocenění „Nejlepší útočník“, sošku předal Jan Piťha, zástupce hlavního partnera Backbone. „Spolupráce po celou sezónu byla skvělá a oboustranně prospěšná, spousta firem v tuzemsku by se od vás mohla učit,“ pronesl výkonný ředitel firmy Backbone.  Za Sympaťáka sezóny byl vybrán nováček Tomáš Kadlec, který nezklamal a udělal čest svému ocenění originální děkovnou řečí, která všechny v sále pobavila. Cenu mu předal rektor ČZU Petr Sklenička, který se galavečeru ze své funkce účastnil poprvé a dle jeho slov na něj udělala velký dojem, stejně tak jako činnost, a hlavně budoucí vize pražského klubu reprezentující jeho univerzitu. Závěrečné ocenění z rukou rektora ČVUT Vojtěcha Petráčka převzal Aleš Příhoda, „Nejužitnější hráč“. Ten prozradil, že se rozhodl pro pokračování v jeho univerzitní hokejové kariéře, kvůli kolektivu v kabině, který mu dává chuť do dalšího akademického studia.

Závěrečná část patřila  zakladateli projektu doc. Zdeňku Valjentovi, který se taktéž ohlédl za končící sezónou a vůbec poprvé v historii klubu uvedl do Síně Slávy Engineers Prague hráče a úspěšné absolventy. Prvním členem, který se nesmazatelně zapsal do historie klubu se stal Ing. Tomáš Hlaváč. Hned vzápětí ho následoval dlouholetý kapitán týmu Ing. David Sem. Třetici výjimečných doplnil nejlepší obránce EUHL sezóny 2016/17 Ing. Rostislav Zilcher

Ještě jednou gratulujeme všem oceněným, děkujeme našim partnerům a všem, kteří tvoří celý projekt Engineers Prague. Je před námi nová sezóna s novými výzvami, a pevně věříme, že u nich budete spolu s námi.

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS