Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Engineers zůstávají i nadále silní!

27.05.2019 | Barbora Pospíšilová

Poslední květnová neděle patřila zasedání vedení klubu a členů spolku Engineers Prague. Hlavním tématem byla volba nového představenstva, vyhodnocení uplynulé sezóny a představení novinek, které už netrpělivě čekají na tu novou. 

Vzhledem k tomu, že skončilo další funkční období představenstva, které řídí spolek a celý univerzitní hokejový klub, uskutečnily se nové volby. Na jejich výsledek mají zásadní vliv členové, kteří mají možnost nejen hlasovat, ale také se ucházet o místo v managementu týmu.  

Před samotnou volbou obhajovali a prezentovali výsledky své práce manažeři jednotlivých úseků. Současně navrhli cíle pro příští období a společně vyhodnotili také činnost spolku jako takového.

Do představenstva Engineers Prague členové zvolili známé, ověřené a hlavně oblíbené tváře, na které se, oproti hlavním aktérům ve volbách do Evropského parlamentu, nestrhla vlna nevole. Po demokratické volbě byli do představenstva zvoleni: Tomáš Hlaváč, Aleš Příhoda, Marek Herna, Marek Klement. Rosťovi Zilcherovi bylo uděleno čestné členství, kterého hned využil a kandidoval do představenstva také. Po odhlasování se tak stal novou osobností v této funkci a pátým členem představenstva.  

Drama při volbě Prezidenta klubu

Volební místností to začalo žít, když přišla na řadu volba prezidenta klubu. Úřadující Aleš Příhoda měl poprvé v historii svého působení vyzyvatele, který se taktéž chtěl chopit moci. Ve vypjatém duelu ale nakonec Příhoda svou funkci obhájil, a to za předem očekávané podpory. Jako svého zástupce si zvolil Tomáše Hlaváče na post Viceprezidenta klubu a vedení Engieneers tak zůstává v silné sestavě i pro budoucí rok. 

Jmenování manažerů 

I v sezóně 2019/2020 budou na svých manažerských pozicích působit již známé osobnosti. Provozní úsek bude mít i nadále na starosti Martin Pikl. V Marketingovém úseku dojde k drobným změnám v organizační struktuře pro zefektivnění práce, šéfovat tomu bude Marek Klement. O finance se bude stejně jako v předchozích letech starat Tomáš Hlaváč. Rosťa Zilcher, čerstvý člen Síně slávy Engineers Prague, zůstává na pozici sportovního manažera a slíbil posílení kádru o rozdílové hráče, se kterými již jedná, a v oranžovo modrých dresech by se tak mohlo objevit i několik zahraničních nadějí. 

Nová sezóna v plném proudu

Zájem o místo v sestavě projevilo od konce sezóny mnoho mladých a nadějných hráčů. Dobrou zprávou je, že se podařilo udržet perspektivní trenérskou dvojici Dan a Dan. Tým se ale bude muset obejít bez kondičního trenéra, kterému nabídla spolupráci extraligová Verva Litvínov. Petrovi bychom chtěli poděkovat za všechny sezóny s námi, a přejeme mu hodně úspěchů. 
Představenstvo i ostatní přítomní se jednomyslně shodli, že udělají vše pro to, aby byla naplněna stanovená vize pro příští období. 
 
Povědomí o univerzitním hokeji roste a my jsme rádi, že můžeme prezentovat tak prosperující projekt. Už teď se těšíme na nové společné zážitky s vámi všemi!  

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS