Oficiální vyjádření týmu Engineers Prague k nadcházející sezóně

19.06.2019 | Aleš Příhoda

Vážení fanoušci univerzitního hokeje, partneři a kolegové,

dne 19. června jsme oficiálně informovali Evropskou univerzitní hokejovou asociaci (EUHA) o tom, že už nadále nebudeme pokračovat v soutěži EUHL, kterou tato asociace organizuje.

Rádi bychom touto cestou poděkovali organizátorům soutěže za možnost, kterou nám v uplynulých letech nabídli. Díky účasti v univerzitní lize jsme poznali spoustu skvělých lidí, hokejistů a doufejme, že i budoucích kolegů. Evropské univerzitní hokejové asociaci přejeme do budoucna mnoho zdaru a úspěchů a věříme, že se naše cesty v budoucnu opět protnou.

O našem dalším osudu vás budeme brzy informovat. Pevně věříme, že novinky, které pro vás chystáme, vás nadchnou minimálně stejně jako nás. Děkujeme za vaši dosavadní podporu a těšíme se na vás v další sezóně!

Za tým Engineers Prague

Aleš Příhoda