Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lukáš Popek

 
post narozen výška cm váha kg státní příslušnost
U 2.9.1995 183 80 česká
 
 

Jaký obor studujete? Letecká doprava na Fakultě dopravní ČVUT v Praze 

Hokejové začátky? Bruslit mě naučili v Litoměřicích, odkud pocházím. Od 4. třídy jsem nastupoval v týmu Ústeckých Lvů a to až do Dorostu, poté jsem se vrátil zpět do Litoměřic. Od sezóny 2015/2016 hraji za muže v Hc Lovosice a zároveň za Techniku Praha. 

Nejhezčí hokejové zážitky? Účast na třech Mistrovství republiky, asi nejsilnější vzpomínky jsou na 4. místo na MČR 8. tříd a pozice ve výběru TOP 5 celé soutěže. Dále také účast na Olympiádě dětí a mládeže. V neposlední řadě také první sezóna v Technice Praha, která byla poznáním zase něčeho nového a příběh celé sezóny spolu s atmosférou v týmu byla odměnou pro všechny zúčastněné. 

Co vás v hokeji nejvíc zarmoutilo? Tahání peněz a „sponzorských darů“ z rodičů v mládežnických kategoriích. To je dneska asi všude. 

Co vás dokáže naštvat? Nejhorší v životě je srážka s blbcem. A ještě hůř, pokud s ním musíte spolupracovat.

Sledujete politiku? No jasně, aspoň základní povědomí o politice asi patří ke každému průměrně vzdělanému člověku. 

Vysněný automobil? Auto, co má pořádnej zvuk, jde za plynem a hraje v něm pohodová hudba. A kdybych měl vybrat ty TOP, tak asi Ferrari F12 Berlinetta nebo teď nové Ferrari GTC4Lusso. 

Co vám chutná? Italská kuchyně je to, čeho se snad nikdy nepřejím. Ovšem takovej dobrej tatarák nebo kvalitní hovězí burger… 

Jaké čtete noviny, knihy a časopisy? Z časopisů Forbes, ale jinak když už otevřu knihu, tak jsou to vysokoškolská skripta.

Jaké typy žen se vám líbí? Každá holka má něco do sebe. Jestli blondýna nebo tmavovláska je asi jedno. Ale je super, když jsou holky štíhlé a něco se sebou dělají. A pokud se ještě umí elegantně oblíknout, pak je to ideál. Jasně, povaha je taky důležitá, ale vzhled je to, čeho si člověk všimne jako první. Povahově si pak sedneme, nebo ne. 

Jste pověrčivý? Zdravě ano. Hokej je občas hra o štěstí a člověk se snaží k němu najít tu cestu. Stejně, jako v životě. 

Jaké máte záliby a koníčky? Těch je zatraceně hodně, ale díky studiu jich mnoho šlo stranou. Z těch, které se snažím i tak co nejčastěji provozovat jsou, krom hokeje, florbal, potápění, vysokohorská turistika a horolezectví. Za jeden z největších životních zážitků určitě považuji výstup na nejvyšší horu Evropy, Mont Blanc nebo také na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Když je v létě čas, rád si dojdu zahrát také tenis nebo badminton a také se svezu na horském kole, na kterém jsem dříve závodil. 

Hokejové cíle? Určitě vyhrát s Technikou Sekeráš Trophy! 

Životní cíle ? Tak skromný kluk nejsem. Mým cílem je být ředitel letiště :). Pokud to ale vezmu obecně, tak je pro mě základ milující rodina, hodná přítelkyně a možnost stále zvyšovat svůj životní standart. To je ale vždy závislé na penězích, těch není nikdy dost. Člověk ale musí umět nalézt rozumnou hranici, kdy si užívá život na plno a zároveň si plní všechny svoje sny ale i povinnosti.

Statistiky

Sezóna Kategorie Soutěž Část sezóny # P Z G A B + - +/- TM   2 5 10 o t
2017 - 2018 Muži EUHL základní část 15 U 9 0 0 0 0 2 -3 31   3 1 0 1 0
2016 - 2017 Muži EUHL základní část 15 U 9 1 0 1 0 0 0 0   0 0 0 0 0

Vysvětlivky sloupců

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
P - post (obránce nebo útočník)
G, A, B - góly, asistence, body

Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS