Tomáš Hlaváč

číslo narozen výška cm váha kg hůl post státní příslušnost
18 23.8.1991 185 99 L Utočník česká

Na které univerzitě studuješ? (+obor)
Zaplaťpánbůh už na žádné J Před několika týdny jsem úspěšně zakončil svoji sedmiletou pouť akademickou obcí, která započala bakalářským studiem na VŠE – Národohospodářské fakultě a byla ukončena promocí na soukromé univerzitě VŠFS – Podnikové finance, dálkové studium při zaměstnání.

Vysněná práce?
Kdo mě zná, ví, že jsem poměrně ambiciózní člověk. Rád bych jednou nějakým způsobem pomohl společnosti a českému národu. V současné době mám ambice pomoci v oblasti technologických inovací, konkrétně v digitalizaci společnosti. Z dlouhodobého hlediska by mě ale rozhodně lákala aktivní účast v rovině společnosti občanské.

Kde se vidíš za deset let?
Ředitel velké mezinárodní společnosti, případně vlastník vlastní menší společnosti. Ale především doufám milující manžel a zodpovědný otec rodiny J

Oblíbené životní motto?
Nejsem zastáncem vzletných mott. Snažím se žít tak, abych nepromarnil svůj život a měl se jednou za čím ohlédnout.

Jaký sport bys hrál, kdybys nehrál hokej?
Jelikož sem téměř pořád mezi lidmi, tak mě poslední dobou baví celkem individuální sporty. Kdybych si teď měl vybrat, čemu se věnovat, asi bych se dal na tenis, lyžování nebo windsurfing, to jsou moje velké koníčky.

Kdo je tvůj největší fanoušek?
V současné době asi parta mých kamarádů z VŠE, kteří si nenechají ujít žádný můj velký zápas a nikdy nechybí transparent s přezdívkou z mých mladých let nespoutaného mustanga – Krasoň. Klukům patří velký dík. Velkou oporou je mi též celá moje rodina.

Jak slavíš góóóól?
Když už se to nedejbože povede, tak nasaji vzduch do svého mohutného hrudníku a řvu jako lev, aby všichni poznali, kdo je tady král zvířat, hahaha.

Sezóna Kategorie Soutěž Část sezóny # P Z G A B + - +/- TM   2 5 10 o t
2017 - 2018 Muži EUHL základní část 18 U 11 3 1 4 2 2 0 4   2 0 0 0 0
2016 - 2017 Muži EUHL základní část 18 U 16 1 4 5 0 0 0 0   0 0 0 0 0

Vysvětlivky sloupců