O nás

Jsme Engineers Prague. Hokejový tým univerzit ČVUT, VŠE a ČZU v Praze, založený v roce 2017 jako nástupce týmu Technika Praha, od sezony 2015/2016 klubu hrajícího Evropskou Univerzitní Hokejovou Ligu (EUHL).

Tým tvoří studenti Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT), Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a České zemědělské univerzity v Praze (ČZU), kteří dali přednost studiu VŠ před vrcholovým sportem, ale hokeji se chtějí věnovat dále i během studia.

Kromě sportovních cílů klademe důraz na aktivity spojené s akademickou půdou - podporu oficiálních akcí pořádaných některou z partnerských univerzit, spolupráci mezi univerzitními spolky a studentskými uniemi a šíření dobrého jména studentů pražských univerzit v rámci našeho působení.

Generálním partnerem klubu je od roku 2016 engineeringová společnost MBtech, nyní fungující pod názvem AKKA.

Hlavním partnerem se od sezóny 2018/2019 stala společnost Backbone, dodavatel telekomunikačních zařízení.

Všechny naše sponzory a partnery naleznete zde.

Ve své premiérové sezóně v EUHL, se Technice podařilo probojovat do play off a nakonec se v mezinárodní konkurenci umístila na 6. místě z 10 účastníků. V následující sezóně tým tuto příčku obsadil znovu a v poslední sezóně skončil na 5. místě po prohře ve čtvrtfinále Play Off.

Kromě EUHL se v závěru sezóny 2015 Technika zúčastnila také tradičního mezinárodního hokejového turnaje O pohár rektora ČVUT, ve kterém si poradila se soupeři ze Slovenska, Německa, Finska a ČR a po zásluze turnaj vyhrála.

Hráči Techniky dále tvoří základní pilíře samostatných týmu ČVUT a VŠE, za které reprezentují své univerzity například při prestižní Hokejové Bitvě univerzit či na Akademickém mistrovství ČR v hokeji a dalších akcích.

Publicita:

• Domácí zápasy v Praze na Zimním stadionu Hvězdy Praha (Bořislavka), reportáže, sestřihy, rozhovory, fotoreporty
  • Venkovní zápasy streamy, sestřihy, fotoreporty
  • Oficiální webové stránky, Facebook, Instagram, Twitter
  • Univerzitní akce (Pražský Majáles, Sportovní dny, …)
  • Účast na akcích partnerů
  • Engineers Cup
  • Charitativní akce (Vánoční sbírka hraček)
  • Mezinárodní hokejové turnaje
  • Hokejová Bitva, Akademické MČR v hokeji

Muži | Sobota 27.10.2018, 18:45
Engineers Prague - HC Masaryk University